Ecenin Dünyası

Yeni Yıl Geliyor – 2016

İki gün sonra resmi olarak 2013 yılını bitirmiş ve 2014 yılına girmiş olacağız. Acısı ve tatlısı ile bir seneyi daha gerimizde bırakmanın heyecanı bizleri sarmış olacak. Kimi insan yılbaşı gecesi eğlence mekanlarında eğlenecek, kimi insanlar ise ailesi ile birlikte evlerinde televizyon başına geçrrek yılbaşı özel programlarını izleyecekler. Aslında yılbaşıların vazgeçilmez aktivitelerinden birisi olarak da bunu söyleyebilmemiz son derece muhtemeldir diyebilmekteyiz. 2013 yılı kayıplar açısından da çok üzücü bir sene oldu ve kimi insanların 2013 yılının hemen bitmesini istediğini de duyar gibiyiz.

Savaş Ay, Adnan Şenses, Mehmet Ali Birand ve Nejat Uygur gibi Türk televizyon tarihinin en önemli isimlerini bu sene içerisinde kaybettik. 2013 yılı siyasi açısından neler getirdi ya da neler götürdü bunun yorumunu yapmak çok güç. Ancak 2014 yılı için insanların beklentileri son derece olumlu ve fazla diyebilmekteyiz. İnsanlar yeni sene için şimdiden dualar etmeye ve dilekler tutmaya dahi başladılar. 2014 yılına gireceğimiz 31 Aralık 2013 akşamında televizyon kanallarında insanların iyi vakit geçirebilmeleri için birçok farklı eğlence programı ya da diziler çıkacak. Yeni yıla mutlu girebilmeniz için televizyon kanalları dahi kolları sıvamış durumdadır.

Toplumumuz genelinde yaygın bir kanı olduğunu hepimiz bniliyoruz. Yeni yıla nasıl girerseniz öyle geçer. Bu mantığı dikkate alan insanlar genellikle bu konunun üzerine yoğunlaşarak çok daha eğlenceki zamanlar geçirme amacı içerisinde olacaklardır. Yeni sene içerisinde neler görür ve neler yaşarız elbette ki bilmiyoruz. Ancak yeni yılın siz değerli ziyaretçilerimize sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini diliyor, başarılar ile dolu bir 2014 yılı geçirmenizi diliyoruz. Sitemizi her gün ziyaret etmenizi ve en güncel kadın konularında da daha fazla bilgi sahibi olmanızı istiyoruz.


http://www.ecenindunyasi.com/yeni-yil-geliyor-2016
YORUM YAZ

SPONSORLU BAĞLANTILAR
0,671 saniyede 79 sorgu yapıldı