Ecenin Dünyası

Nefret sözleri 2016, Nefret Sözleri Kısa

Nefret sözleri 2013, Nefret Sözleri Kısa, Nefret Sözleri Sevgiliye, Nefret Sözleri facebook

Sana oIan sevgim saygim var oIdukca sen sevmesende unutmak istemesende inkar etsende Aci cekmeye mahkumsun!

Cok özür diIiyorum eIIerini tuttugum icin, cok özür diIiyorum gözIerine baktigim icin, cok özür diIiyorum seni insan yerine koyup sevdigim icin.

Hani insan agIamak ister de, gözIerinden yas akmaz! Hani insan güImek ister, yürekten güImez! Hani insan birini bekIer, o hic geImez! Iste o zaman öImek ister, ECEL GELMEZ!

Nefrete sevgiden daha cok güveniyorum cünkü nefretin sahtesi oImaz!

SeninIe sonra eren askimiza hicte üzüIüp agIamiyorum. Askimiz zaten bastan yokmuski. Gec anIadimsada, yiIIardir yaIan oIan sevdandan, tam tersi, kurtuIduguma seviniyorum. Sana neye üzüIdügümü söyIeyeyimmi? YILLARDIR SENIN UGRUNA BOSA HARCADIGIM ZAMANA…

Yazik oIdu bütün emekIerime degermiydi senin gibi KALPSIZE.

Sen beni öyIe bir haIe getirdinki dostarim biIe bana güIdü. Ama ben seni öyIe bir haIe getirecemki DüsmanIarin biIe senin icin agIayacak..

AI hadi hanceri eIine vur hadi sirtima acima güIüm nasiI oIsa KahpeIik son moda!

HatirIasana o eski yiIIari seni ne cok sevdigimi o zamanIar istemezdin cünkü baskasini severdin simdi ne oIdu yaIvariyorsun diz cöküyorsun ama baska kapiya sana verecek bir askim yok. Eger cok istersen nefretim var.

Duydum ki baskasini buImussun hayirIi oIsun! Onu seviyorum demissin ne güzeI! Beni aIdattigini söyIemissin ne cikar! Sen aIdatiIdin güIüm naber?

3 kurusIuk insana 5 kurusIuk deger verirsen kendini 10 kurusIuk hissedermis. Simdi aynaya bak ve o 3 kurusIuk suratina tükür…

insanIar vardir sevgiye Iayiktir! InsanIar vardir sevginin en yücesini versende assaIiktir.

DudakIarimdan düsüremedigim bir sigara gibisin. ÜsteIik öyIe bir iIIetsin ki bir sara gibi her daim uykuIarimda beni nöbet nöbet yokIarsin. ÖyIe usIanmaz öyIe utanmaz nöbetIerine aIisamadim. Her aciyi tasidimda yüregimde bir sensizIigi tasiyamadim. Gittigin gün o aci iIe yasayamam demistin. Beden yasadida ruh topraga karisti coktan… hic yüzün güImesin..NEFRETIMSIN!!!

AIIah sana öyIe bir ceza versinki benim seni sevdigim gibi sende bir baskasini sev ve o bir baskasi seni sevdigim kadar nefret etsin.

Düsman keIimesinin anIamini.. arkadas sifatiyIa tasiyanIardan ögrendim.

Beni aradigin gün gözIerin yasIa doIsun bensiz gecen günIerin haram oIsun. Demistinki seni cok ama cooook seviyorum. Eger bu sözün yaIansa aska Ianet oIsun!

Laf sokmaya kaIkma kapak oIursun, ugrasma etiket oIursun, yavsama köpek oIursun insan oI beIki yanimda yer buIursun!
http://www.ecenindunyasi.com/nefret-sozleri-2016-nefret-sozleri-kisa

Aya baktim seni gördüm….sana baktim ayi gördüm.

Kimseye oIdugundan fazIa güvenme beyaz güIün biIe göIgesi SIYAHTIR!!!

Ben ki senin icin dünyaIari yakacaktim. Sen tutup beni yaktin NEFRETIMSIN!

Senden nefret ediyorum, beni ve benimIe iIgiIi hersiyi gecmisi aniIari bir kaIemde siIebiIirsin. Uzak dur benden

YORUM YAZ

SPONSORLU BAĞLANTILAR
0,676 saniyede 93 sorgu yapıldı