Ecenin Dünyası
SPONSORLU BAĞLANTILAR
SPONSORLU BAĞLANTILAR

Miss Turkey 2016 Güzeli Amine Gülşe Resimleri

amine

Miss Turkey 2014 bundan bir süre öncesinde Türkiye’nin en güzel kızını ve dünya klasmanında temsilcimizi seçebilmek adına gerçekleşti. Çok büyük bir organizasyon oldu ve organizasyon kapsamında çok önemli gelişmeler de yaşandı. Birbirinden güzel kızlar, podyumda kendilerini göstererek jüriden geçerli oy alabilmek için çabaladılar. Güzel bir organizasyon çerçevesinde birbirinden güzel kızlar yarıştırlar ve her zaman olduğu gibi kazanan sadece bir kişi oldu. Aslında kazanan aslen Türk olmasa da herkesin beğenisini kazanan bir bayan oldu.

Azeri asıllı Amine Gülşe, 2014 Miss Turkey güzeli oldu ve ülkemizi Miss World klasmanında temsil etmeye de hak kazandı diyebiliyoruz. Son derece duru bir güzelliği olan ve genel kültür anlamında da seviye bakımından çok ciddi bir noktaya olan Amine Gülşe, dünyaca ünlü bir mankene benzerliği ile de dikkatleri çekiyor. Amine Gülşe, sima açısından dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo’nun sevgilisi ve manken Irina Shayk ile benzetiliyor. Sima açısından ciddi bir benzerliklerinin olduğunu resimleri inceleyerek sizlerde görebileceksiniz.

Miss Turkey 2014 güzeli Amine Gülşe, gelecek dönemde ülkemizi Miss World klasmanında temsil edecek ve aslında uzmanlar, Azra Akın’dan sonra bir dünya güzeli daha çıkarabileceğimiz yönünde yorumlar yapmaktadırlar. Sözü fazla uzatmadan sizleri bu mükemmel güzellik ile başbaşa bırakıyoruz.

    YORUMLAR
  1. İsim

    Guzel bir site tam bana göre

YORUM YAZ

0,314 saniyede 69 sorgu yapıldı