Ecenin Dünyası
SPONSORLU BAĞLANTILAR
SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kot Şort Modelleri

Yaz ayları geldi ve özellikle genç bayanların ilgisini çeken giyim seçeneklerinden birisi olarak kot şort modelleri ile alakalı olarak en yeni seçenekleri sunacak ve fikir sahibi olmanıza da yardımcı olacağız. Birkaç senelik dilim içerisinde aslında yaz aylarında ciddi anlamda ön plana çıkan giyim türlerinden birisi olarak da dikkat çekti.

Zımbalı-Kot-Şort-Modelleri-2014-Rivets-Shorts-11

Yaz aylarını artık ülke olarak normalden çok daha sıcak bir şekilde yaşıyoruz ve hal böyle olunca insanların bu konudaki hareketleri ve hazırlıkları da ciddi anlamda farklılık gösteren unsurlardan birisi olarak dikkat çekiyor diyebiliriz. Tabi ki şortlar, bayanlar için olmazsa olmazlardan birisi olarak da dikkat çekti denebilir.

Kot şort modası ile alakalı olarak tasarımlar genel itibari ile tek düze tasarımlar. Yani ne olursa olsun özellikle mini şort modellerinde çok fazla  tasarım farklılığı yaratma gibi bir seçenek olmayacağından dolayı dikkatli hareket etmek ve örnekleri çok daha yakından incelemek yine önem arz eden unsurlardan birisi olacak.

Yaz-modası-mini-kot-şort-modelleri-2

Bu anlamda da sizlere 2016 yılının trendleri ile alakalı olarak bilgi sahibi olabilmeniz amacı ile resim galerisi derledik. Yukarıdaki sıralı rakamlara tıklayarak bu anlamda derlemiş olduğumuz resim galerisini çok daha yakından inceleyebilir ve fikir sahibi olabilirsiniz.

YORUM YAZ

0,633 saniyede 64 sorgu yapıldı