Ecenin Dünyası
SPONSORLU BAĞLANTILAR
SPONSORLU BAĞLANTILAR

Kırmızı Mutfak Dekorasyonu

Klasik mutfak dekorasyonlarında tercih edilen kahverengi mutfak mobilyaları ve dolaplarından sıkıldıysanız, değişiklik yapmanın zamanı geldi demektir. Özellikle son yıllarda, modern ev dekorasyonlarında sıklıkla tercih edilen renkli mutfak dekorasyonlarının başında kırmızı mutfak dekorasyonu geliyor. Özellikle mutfak dolapları, beyaz eşyalar ve mutfak mobilyalarda tercih edilerek mekanda bir bütünlük oluşturulan kırmızı mutfak dekorasyonları, özellikle yeni evli çiftlerin sıkça tercih ettiği bir şey.

Kırmızı mutfak dekorasyonunu tercih etmek istiyorsanız, IKEA, Bauhaus, Praktiker gibi mağazalarda bu tür mobilya ve dekorasyon ürünlerini bulmanız mümkün. Kırmızı genellikle siyah ve beyaz ile birlikte tercih edildiğinden, mutfak dolaplarınızı kırmızı tercih edecekseniz, mobilya ve ankastre ürünlerinizi siyah renkte tercih edebilirsiniz. Ayrıca mekanda beyaz aksesuar ve tekstil ürünleri de bütünlük yaratacaktır.

Canlı ve enerjik renklerin ön plana çıktığı 2013 yılında, dekorasyonda da enerjik renklerin hakimiyeti hissediliyor. Kırmızı da bu renklerin başında geliyor. Kırmızı sevmiyorsanız, sarı, yeşil ve mavi gibi renkleri de tercih edebilirsiniz. Zamanının büyük çoğunluğunu mutfakta geçirenlerdenseniz, mutfağın ferah ve doğru dekore edilmiş olması oldukça önemli. Eşyaların tıkıştırıldığı bir mutfak yerine, doğru konumlandırılmış eşyalarla dekore edilen bir mutfak elde edin. Böylece orada geçirdiğiniz zaman bir eziyet olmaktan çıkacaktır. Eğer yerini varsa, mutfak tezgahlarınızı karşılıklı konumlandırın. Mobilyaya gelince, köşeli masa takımlarını tercih edebilirsiniz. Bu tür mobilyalar son yıllarda oldukça moda.

kırmızı-küçük-mutfak

YORUM YAZ

0,722 saniyede 69 sorgu yapıldı