Ecenin Dünyası

Kim Kardashian Diyeti

Kim Kardashian diyeti, özellikle Amerika sınırları içerisinde bayanların en çok aradıkları ve değerlendirdikleri diyet türlerinden birisi olarak dikkat çekiyor. Son birkaç sene içerisinde ülkemizde gözlemlenen obezite sorunun ortadan kaldırılması için en önemli unsurlardan birisi de kuşkusuz ki diyet unsurudur. Diyet yaparak fazla kilolardan kısa bir süre içerisinde kurtulmak ve sağlık anlamında da rahata ulaşmak için irademize sahip olarak bir süre düzenli beslenme alışkanlığı için kendimizi sıkmalıyız ki doğal yollardan kilo verimi gerçekleşsin.

Kim Kardashian, özellikle hamilelik sonrasında verdiği kilolar ile gündeme bomba gibi düşmüştü. Kullandığı protein odaklı diyet sayesinde çok kısa bir zaman dilimi içerisinde kilolarından kurtulması aslında bayanların da bu anlamda iştahlanmasına yol açtı. Son birkaç sene içerisinde ortaya çıkarılan diyetlerden ziyade sabah kahvaltılarını mısır gevreği ve süt ile yapan Kardashian, öğle saatlerinde ton balığı katkılı salata tüketiyor ve yeşillik tüketimini son derece ciddi bir şekilde yapıyor. Bu da dolayısı ile sindirim sisteminin hızlı bir şekilde görevini yerine getirmesini sağlıyor.

Akşam yemeklerinde ise yine yağsız et tüketerek protein alımına önem veren Kim Kardashian, gece saatlerinde kesinlikle yemek yemiyor ve aynı zamanda günlük en az 3 litre su tükettiği gibi en az 1 saat de yürüyüş yaparak formunu korumaya devam ediyor. Kısacası spor konusuna çok ciddi anlamda özen gösteriyor.


http://www.ecenindunyasi.com/kim-kardashian-diyeti
YORUM YAZ

SPONSORLU BAĞLANTILAR
0,675 saniyede 79 sorgu yapıldı