Ecenin Dünyası
SPONSORLU BAĞLANTILAR
SPONSORLU BAĞLANTILAR

Dilara Gönder Resim Galerisi

129

Dilara Gönder resim galerisi ile karşınızdayız. Son dönemlerin en göz önünde isimlerinden birisi olan ve dizilerde de başrol oyunculuğu yapan güzel isim, kariyerine ilk olarak Ntvspor muhabiri olarak başlamıştı. Burcu Esmersoy’da bu sayede başlamış ve televizyon dünyasının en ünlü isimlerinden birisi olmayı başardı. Ntvspor ekranlarında sürekli olarak program sunan ve bir dönem NTV için de yaptığı özel proje programlar sayesinde ortaya çıkan ünlü isim, dizi yapımcılarının da ilgisini çok kısa bir zaman içerisinde çekti.

Dilara Gönder zaman içerisinde tıpkı Burcu Esmersoy gibi Ntvspor bünyesinden ayrıldı ve kendine ayrı bir kader çizmek durumunda kaldı. Sanıyoruz ki en hayırlısı da bu oldu. Kısa zaman içerisinde 2 ayrı dizi projesi içerisinde yer aldı ve popülerliğini gitgide tırmandırdı. Güzelliği, ses tonu ve oyunculuk kabiliyeti sayesinde erkeklerin de en çok gözlemlediği bayanlardan birisi oldu. Dergi kapaklarında, moda tanıtımlarında ve hatta reklamlarda da aranan yüzlerden birisi olması nedeni ile bu durum çok daha fazla ilgi çekici bir hal aldı.

Dilara Gönder ile alakalı olarak sizlere özel bir resim galerisi hazırladık. Bu galeri içerisinde ünlü oyuncunun birbirinden güzel ve etkileyici fotoğraflarını görebilme şansına da sahip olabilme şansınız olacak. 

YORUM YAZ

0,627 saniyede 66 sorgu yapıldı