Ecenin Dünyası
SPONSORLU BAĞLANTILAR
SPONSORLU BAĞLANTILAR

Crop Top Modelleri

12345...10...

Bu yazımızda sizlere crop top modelleri ile alakalı olarak 2016 yılının en iyi örneklerini sunacak ve fikir edineceğiz. Günümüzün giyim konusunda en popüler stillerinden birisi olarak dikkat çeken ve bayanlar tarafından araştırılan bir başlık olarak da ön plana çıkan bu giyim seçeneklerine dair günümüzde çok daha modern kombinler ortaya çıkarılmaya devam ediyor diyebiliriz.

tumblr_ma42q0nGP31r1l5cho1_500

2016 bayan giyim modası dediğimiz zaman geçtiğimiz senelere nazaran çok daha modern seçenekler üzerinde durulması da ayrıca ilgi çekici unsurlardan birisi olarak dikkat çekiyor. Türkiye genelinde de genç bayanların yazlık giyim seçenekleri üzerine en çok düştükleri unsurlardan birisi olarak da dikkat çekiyor demek yanlış olmaz.

Crop top modası özellikle Latin Amerika bölgesinde tercih edilmeye başlanan ve zaman içerisinde ünlülerin de tercih etmesi ile birlikte dünya genelinde yaygın hale gelen bir moda ikonu haline geldi diyebiliriz. Tabi ki isim olarak birçok kişi aşina değildir ancak bu anlamda derlediğimiz galerimizi inceledikleri zaman bilgi sahibi de olabilecekler.

Ruby_Lace_Crop_Top.BLACK.MODEL_0df3621f-aedc-471b-a03a-3ced9068bdeb

Crop top seçeneklerine dair en yeni örnekleri ve kombin seçeneklerini daha yakından incelemeniz adına bir resim galerisi oluşturduk. Bu resim galerisini inceleyebilmek için tek yapmanız gereken yukarıda yer alan sıralı rakamlara tıklamak ve derlemiş olduğumuz en güzel örnekleri daha yakından incelemek olacak.

YORUM YAZ

0,642 saniyede 64 sorgu yapıldı